logo DWdrums
 
 
Paweł Sołoducha
Współzałożyciel i perkusista zespołu ENEJ – zwycięzcy I edycji programu „Must Be the Music – Tylko Muzyka”, grupy, która podczas drogi na szczyt pokonała 10 tys. innych wykonawców. Razem z kolegami gra energetyczną muzykę na pograniczu folku i ska, wzmocnioną rockowym brzmieniem i niezmiennie ukraińską nutą.

Od 2002 roku nieprerwanie na scenie. Ma na swym koncie 3 płyty ("Ulice - 2008, "Folkorabel" - 2010, "Folkhorod" - 2012r), choć jako jedyny ze składu nigdy nie uczył się muzyki - poza małym incydentem z dzieciństwa, kiedy to grał na klawiszach szóste skrzypce. ;)

Wraz z macierzystym Enejem podczas wielomiesiecznych tras koncertowych wielokrotnie zjechał już Polskę wszerz i wzdłuż. Koncertował również w Stanach Zjednoczonych i Anglii.

Wraz z kolegami był również uczestnikiem i niejednokrotnie laureatem największych polskich festiwali i eventów muzycznych ostatnich lat.  Nominowani do nagrody Wiktory 2011 jako „Odkrycie telewizyjne roku”, mają też na koncie m.in.  Nagrodę Publiczności w kategorii Super Premiery 2012 na Festiwalu w Opolu, czy nagrodę „Złotego bączka” za najlepszy koncert festiwalowy na XVII Przystanku Woodstock 2011. Są także podwójnym triumfatorem Eska Music Awards 2012 (nagroda dla Zespołu Roku oraz za Hit Roku) oraz Sopot Top Trendy Festival 2014, na którym to otrzymali zarówno statuetkę w kategorii Top, jak i podwójną Platynową Płytę.

Poza tym, Paweł z Enejem to m.in. trzykrotni uczestnicy sopockiego Sopot Top-Trendy Festival (2011, 2012r. i 2014r.) i Przystanku Woodstock (na który za pierwszym razem, w 2010r. jako nieznana jeszcze wtedy powszechnie grupa dostali się drogą eliminacji, pokonując 700 konkurencyjnych zespołów), a także gdyńskiego Heineken Open’er Festival 2012, gdzie zespół miał możliwość prezentowania się obok wielu postaci światowej sceny muzycznej. 

I co niezwykle istotne, Enej to również wielokrotni bywalcy Owsiakowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także uczestnicy wielkiej liczby koncertów charytatywnych na rzecz osób prywatnych. Choć nie chwalą się tym na co dzień, powszechnie znani są z tego, że jeżeli tylko mają czas, nigdy nie odmawiają tego rodzaju muzycznej pomocy.

Ponadto, Paweł to również uczestnik warsztatów perkusyjnych miedzynarodowej sławy perkusisty i bębniarza Ushera, Aarona Spearsa, które odbyły się w 2013r. w Grodzisku Mazowieckim.

Prywatnie natomiast Paweł to fan muzy w stylu punk-rocka, amator rajdów samochodowych oraz ojciec syna – jak wskazują fakty, prawdopodobnie przyszłego perkusisty.

......................

Od 2014 roku, ze względów zdrowotnych Pawła za bębnami DW zastępuje w trakcie koncertów nowy członek zespołu, Kornel Kondrak. Paweł operuje natomiast instrumentami perkusyjnymi.   
 

Konfiguracja zestawu:
DW Collector's Series SSC Shells - Broken Glass FinishPly / Gold Hardware
 
22"x 18" Bass Drum /  Maple Shell VLX +
12"x 8" Tom-Tom  /  Maple VLT with ESE edge
16"x 16" Floor-Tom  / Maple X - Shell


facebook
 
linia
 
 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2023 All rights reserved.