logo DWdrums
 
 
NAMM Show 2017

Nowości DW z targów the NAMM Show 2017
 I. DW Collector's Series 45th Anniversary "Sapphire"

 Czyli imitowana seria bębnów wyprodukowana z okazji 45 rocznicy istnienia firmy i stworzona z kombinacji słynnego norweskiego świerku oraz selekcjonowanego europejskiego jawora. Inspiracją do stworzenia tych korpusów był słynny włoski lutnik Antonio Stradivari, zaś samo DW jest pierwszym producentem perkusji na świecie, któremu pozwolono w odpowiedzialny sposób skorzystać z drewna świerku norweskiego pochodzącego ze słynnego "lasu skrzypiec" położonego w parku narodowym Paneveggio w Trydencie na północy Włoch u podnóża Dolomitów. Dzięki wyjątkowym właściwościom akustycznym pochodzącego stamtąd drzewa świerkowego, było ono od wieków używane do produkcji instrumentów i właśnie to drewno wykorzystywał do konstruowania swoich skrzypiec legendarny XVII wieczny lutnik, Antonio Stradivari.  
 
 Ten wyjątkowy zestaw w limitowanej liczbie 145 sztuk dostępny będzie jako 6-cio elementowy set z dowolnie konfigurowanym werblem.
  II. DW Collector's Series Pure Purpleheart

Nowa seria korpusów wykonana z drewna amarantowego, które posiada większą gęstość i oferuje jeszcze większy atak i punch, niż ma to miejsce w przypadku dębowych korpusów marki DW.
III. DW Collector's Series Stainless Steel 

 Czyli pierwszy na rynku zestaw wykonany ze stali rolowanej! o grubości 1,5mm i zaginanych krawędziach. Dostępny z każdym rodzajem hardware'u oferowanego przez DW.IV. DW Collector's Exotic Big Sappelli Private Reserve 

 Czyli zestaw  z shellami wykonanymi z zapasów drewna Big Sapelli pochodzących z prywatnej kolekcji współwłaściciela marki, Johna Gooda. Wykończenie zestawu zostało stworzone z myślą o podkreśleniu naturalnego piękna tego drzewa. Dostępny będzie w dowolnym rozmiarze, rodzaju korpusu, opcji hardwaru oferowanym przez serię Collector's  
V.  DW "The Black Page" Icon Snare 

 Czyli kolejny werbel serii DW Icon Snares poświęconej największym perkusistom wszech czasów. Tym razem wykonany w hołdzie dla dwóch muzyków - legendarnego Franka Zappy i jego fenomenalnej twórczości oraz jego wieloletniego, rewelacyjnego perkusisty, Terry'ego Bozzio. Napisany przez Zappę słynnny utwór "The Black Page" znany jest przede wszystkim z ogromnego poziomu skomplikowania partii perkusyjnych, któremu sprostać może niewielu bębniarzy. Utwór ten stał się legendą dla całego perkusyjnego świata, dlatego werbel DW zdobi właśnie zapis nutowy tego utworu, laserowo wyryty na egzotycznym klonie Birdseye. Ponadto, na werblu znajduje się również charakterystyczne wąsate logo Zappy wykonane z zafarbowanego na czarno drewna gruszy i misternie osadzone w wewnętrznej części tworzącego korpus wzorzystego białego klonu Birdseye. 

 Ilość werbli dostępnych w tej limitowanej serii to 250 szt, a ich rozmiar to 14x6,5".
Do werbla każdorazowo dołączany jest specjalny dedykowany mu futerał oraz certyfikat potwierdzający numer produkcji i podpis Terry'ego Bozzio. 

VI. 
PDP Concept Maple Classic oraz PDP Daru Jones New Yorker Bop kits.


Pośród nowości PDP znalazły się dwa nowe zestawy Bop Kits, które zasilą dobrze znane i cieszące się popularnością serie Concept Maple Classic oraz New Yorker.

   Pierwszy z nich to mniejsza wersja zestawu Classic Wood, który odniósł olbrzymi sukces na rynku. Set w rozmiarach 12x8”, 14x14” i 18x14" bd, dostępny będzie w tych samych wykończeniach, co jego większy brat: Natural Maple lub Tobacco z drewnianymi obręczami w przeciwnych kolorach.

  Drugi natomiast, PDP Daru Jones New Yorker Bop Kit - 
Gold to Black Fade Lacquer, opracowany został wspólnie z perkusistą Daru Jones'em i jest rozwinięciem znanej, kompaktowej serii NY w postaci hybrydy o topolowo-klonowych korpusach. Bardzo atrakcyjny wizualnie i funkcjonalnie, ultra-poręczny i lekki, z shellami w rozmiarze 10x5”, 14x7”, 18x10" bd oraz 13x6” werbel. Oferowany w komplecie z kompletem hardware'u DW 6000 Ultra-Light i pokrowcami na wszystkie elementy. 

VII. DW "LowBoy" Hi-Hat 

DW Lowboy Hi-Hat czyli "mały, ale wariat". Inspirowany vintage'owymi sprzętami z lat 20-tych XX wieku hi-hat stanowiący rozwiązanie dla osób lubiących stackować talerze czy rozbudowywać zestaw o efekty. Jest on również ciekawy dla perkusjonistów, którzy mogą go łączych np. z pedałem do cajona tworząc kombinację barw.


 
linia
 
 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2023 All rights reserved.