logo DWdrums
 
 
Michał Żardecki
Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy, który grą na perkusji zamęcza otoczenie już od ponad 20 lat. Kładzie groove'y w dwóch rockowych i równie zwariowanych formacjach - Zła Obsesja i Primetime. Prócz tego jest także wykładowcą w Warszawskiej Akademii Rocka, gdzie para się kształceniem następnych pokoleń bębniarzy. 

W swoim perkusyjnym życiu występował już na scenach i w miejscach całej Polski, spośród których do najbardziej uznanych miejsc można zaliczyć m.in. legendarne Hard Rock Cafe, warszawską Proximę, klub Stodoła czy kultową już dziś Harendę. Ponadto koncertował na wielu eventach i imprezach cyklicznych typu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Motoserce, Juwenalia czy "Wolni od Zła". Brał również udział w Mazowieckim Festiwalu Rockowym.

Razem z zespołem Zła Obsesja ma na koncie dwie płyty: " Rock the City" (2010 r.) oraz "Lubię tak żyć", wydaną w lipcu 2013r.  Utwory z debiutanckiej „Rock the City” grane były przez wiele rozgłośni radiowych, m.in. w Programie III Polskiego Radia w audycji muzycznej Wojciecha Manna „Manniak po ciemku”. Singlem promującym pierwszą płytę był utwór „Tak jak chcę”, którego klip był kilkukrotnie emitowany przez Telewizję Polską i został m.in. przedstawiony przez Marka Sierockiego w programie Teleexpress.

Prócz tego, wraz z grupą o nazwie Primetime Michał wziął udział w V edycji muzycznego talent-show "Must Be The Music - Tylko Muzyka" emitowanej wiosną 2013 roku. Zespół osiągnął w nim duży sukces dochodząc do półfinału i zbierając bardzo pozytywne opinie całego jury (w składzie: Wojtek Łozowski z Afromental, Kora - Manaam, Elżbieta Zapędowska i Adam Sztaba). 

 W 2013 roku był natomiast uczestnikiem polskich warsztatów perkusyjnych światowej klasy bębniarza Aarona Spearsa (grającego z Usherem) w Grodzisku Mazowieckim. Wraz z 14-tką kolegów po facchu wziął również udział w I-szej polskiej edycji "Thomas Lang's Drumming Boot Camp" - słynnego, trzydniowego, "morderczego" obozu edukacyjno - treningowego tego światowej sławy austriackiego perkusisty, zorganizowanego w Warszawie. Z kolei w 2014r. uczestniczył w klinice perkusyjnej Erica moore, bębniarza amerykańskiego, hardcore-punkowego Suicidal Tendencies.


Jeśli natomiast chodzi o pozaperkusyjne życie Michała zwanego "Pinokio", w wolnym czasie najbardziej pasjonuje się on komputerami oraz dobrym jedzeniem, zaś jego największym marzeniem jest mozliwość gotowania dla Michaela Monroe z Hanoi Rocks. 
 

Konfiguracja zestawu:
DW Collector's Series VLT/X-Shells - Ruby Glass FinishPly / Chrome Hardware
facebook
 
linia
 
 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2017 All rights reserved.