logo DWdrums
 
 
GEWA Music GmbH
 


LIST OTWARTY

 

 

Szanowne Perkusistki i Perkusiści,

 

W imieniu polskiej dystrybucji marki DW informujemy, iż po 11 latach naszej satysfakcjonującej i owocnej współpracy z firmą Drum Workshop Inc. nadszedł czas na zmiany. Nasza firma postanowiła dołączyć do europejskiego projektu konsolidacji rynków muzycznych i stać się częścią, a w zasadzie łącznikiem pomiędzy wschodnią i zachodnią Europą.

 

Jak powszechnie wiadomo, przez wiele lat wielkim problemem naszej perkusyjnej części Europy był ograniczony dostęp do produktów i mała elastyczność dostaw wynikające z niedużej w porównaniu z wieloma innymi krajami, skali działalności. W naszym jednak przypadku sumienna praca, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie na rynku polskim, czeskim i słowackim - pozwoliły stopniowo zmieniać ten stan rzeczy i na każdym kroku udowadniać Wam oraz innym, iż rynki w tej części świata są równie warte zainteresowania jak inne, a ciekawość, potrzeby i chęci zakupu tutejszych Klientów takie same.

 

Tym samym wielokrotnie zaskakiwaliśmy więc polski rynek najdroższymi produktami marki DW stojąc na stanowisku, że każdy perkusista ma prawo sam dotknąć i ocenić każdy produkt - bez względu na jego cenę. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w prezentowaniu Polsce międzynarodowej sławy artystów udowadniając, że każdy drummer ma prawo i może spotykać, słuchać, i na żywo pobierać nauki od najlepszych muzyków świata. Wielokrotnie dowodziliśmy, iż potrafimy godnie zajmować się polskimi Artystami naszej marki zapewniając im dobrą opiekę, wsparcie i rozwój, i pokazując tym samym, że każdy inny perkusista ma prawo być traktowany w ten sam sposób. I wielokrotnie pokazywaliśmy, że o instrumentach można w necie rozmawiać z kulturą i bez traktowania czarnym PR innych, a produkty prezentować na fanpage w sposób zajmujący. Prócz tego, zawsze staraliśmy się też być jak najbardziej pomocni, kompetentni, solidni i dyspozycyjni dla wszystkich naszych kooperantów oraz Was – Klientów, ponieważ w naszym przekonaniu byliście i jesteście tego po prostu warci.

 

W dniu takim jak ten mamy więc cichą nadzieję, że również w Waszej ocenie udało nam się wnieść na polski rynek dobrą jakość i do samego końca trzymać wysokie standardy oraz że - niezależnie od cenionych przez Was marek - zmieniliśmy Wasze perkusyjne życie na nieco ciekawsze. A że bez Was nie byłoby nas, dlatego w imieniu wszystkich zaangażowanych w tworzenie DW Drums Polska serdecznie w tym miejscu dziękujemy - wszystkim razem i każdemu z osobna. Za te wszystkie dobre, i te ciut gorsze, za te słodkie oraz te czasem odrobinę gorzkie, chwile wspólnego, perkusyjnego życia.

 

I chociaż nasza dystrybucyjna droga dobiega właśnie końca, dla Was w żadnym wypadku nie kończą się perkusyjne ścieżki marek DW&PDP. Wręcz przeciwnie - nowa europejska koncepcja dystrybucji pozwoli dodatkowo wzmocnić je i rozwinąć, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększy się tempo prezentacji nowości oraz możliwość organizacji ogólnoeuropejskich warsztatów i klinik perkusyjnych. Jeszcze większa będzie też dostępność produktów, korzyści odczujecie więc na własnej skórze. Świat idzie do przodu, a my nie pozwolimy, aby szedł bez Was...

 

Reasumując oficjalnie informujemy zatem, iż z dniem 21.03.2016r. z pełnym zaufaniem oraz wiarą w dobrą przyszłość przekazujemy bieżącą obsługę rynku produktów marki DW firmie GEWA Polska Sp. z o.o. (córce-spółce firmy GEWA Music GmbH), która będzie od teraz kontunuować na polskim rynku rozpoczętą przez nas 11 lat temu, drogę.

 

Jednocześnie z przyjemnością informujemy również, iż pomimo tej zmiany, dotychczasowe relacje i kontakty z Wami zmianie NIE ulegną. Przeciwnie – wspólne spotkania na perkusyjnym szlaku będą od teraz jeszcze częstsze, ponieważ w ramach wspomnianego na początku projektu współpracy i konsolidacji rynków europejskich dotychczasowy dystrybutor marki - Krystian Czarnecki - od dnia 21.03.2016r. pełnić będzie funkcję GEWA Music GmbH Marketing and Sales Manager for Eastern Europe. Okazji do wspólnych kontaktów przy produktach DW, PDP, Gretsch, Paiste, DrumCraft, KAT, Remo, Gibraltar, LP i Toca będzie więc wiele.

 

Zanim to jednak nastąpi, całą polską Załogą DW raz jeszcze dziękujemy za te 11 lat wszystkim naszym Klientom, Artystom, Współpracownikom, Prasie i całej Perkusyjnej Braci, a także - sobie nawzajem. Zawsze już będziemy mieć w głowach wiele pięknych wspomnień związanych z tym okresem naszego życia, dlatego tym bardziej cieszy dziś fakt, że list ten zakończyć można nie słowem “żegnajcie”, a “do zobaczenia za moment!”

 

                                                                                                                                                  Z perkusyjnym pozdrowieniem,

                                                                                                                                Załoga DW Drums Polska & Krystian Czarnecki
 
 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2023 All rights reserved.