logo DWdrums
 
 
Agnieszka Trzeszczak
Żeńskie oblicze polskich bębnów. W 2009r. zajęła II miejsce w plebiscycie czytelników magazynu "Top Drummer" w kategorii Nowe Nadzieje, a w  2014r. została podwójną zwyciężczynią I edycji plebiscytu Polskich Nagród Perkusyjnych Eugeniusz 2014 portalu Beat It & magazynu "Perkusista" w kategoriach: Szkoła Perkusyjna oraz Wydarzenie Perkusyjne oraz była nominowana w kategorii Perkusista Modern. Swój warsztat muzyczny szlifowała podczas rocznego pobytu w USA, gdzie uczyła się m.in. u Virgila Donatiego i Paula Wertico. Zarówno różnymi swoimi działaniami perku, jak i grą umie zaimponować facetom po fachu i jest najlepszym zaprzeczeniem stwierdzenia, że dziewczyna-perkusista to ani perkusista, ani dziewczyna.  

Do tej pory współpracowała m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, Kayah, Natalią Kukulską, Wojtkiem Olszakiem, Marcinem Nowakowskim, nagrywała też dla Andrzeja „Piaska” Piasecznego, Maćka Silskiego, Michała Grotta, Kuby i Maćka Molędów. W swoim dorobku posiada także płytę nagraną z heavy-metalowym zespołem Pathology, w którym gra już od wielu lat. Ponadto, przez kilka sezonów występowała wraz z żeńskim zespołem SheMoans na żywo w popularnym tvn-owskim programie rozrywkowym „Szymon Majewski Show”. 

Prócz tego, ma na swym koncie również start w dwóch dużych konkursach ogólnopolskich - z dziewczynami z Shemoans brała udział w finale polskich eliminacji do Eurowizji 2011, gdzie zespół ostatecznie zajął 5. miejsce, zaś z innym żeńskim składem o nazwie WhattaGirlz (Alebabki), wystąpiła z kolei przed szeroką publicznością popularnego talent-show „Mam Talent - IV edycja", gdzie za swoją grę na perkusji otrzymała wielkie słowa uznania od jurorki Agnieszki Chylińskiej. 

Ponadto, Agnieszka to od 2013r. również organizatorka workshopów i campów perkusyjnych, która w tej roli zadebiutowała przygotowując pierwszy w Polsce, słynny, morderczy, trzydniowy obóz edukacyjno - treningowy "Thomas Lang's Drumming Boot Camp", prowadzony przez tego światowej renomy perkusistę i edukatora na całym świecie. Jego pierwsza edycja w naszym kraju miała miejsce w październiku 2013r, a zaledwie kilka miesięcy później - w związku z dużym jego powodzeniem, odbyła się również druga (marzec 2014). Co ważne, Agnieszka w obu z nich brała czynny udział uczniowski, zaś oba te obozy spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem środowiska perkusyjnego, które w 2014r. w I edycji plebiscytu Polskich Nagród Perkusyjnych magzynu "Perkusista" i portalu "Beat It" przyznało im nagrodę Eugeniusza 2014 w kategorii Wydarzenie. Następnie, nie osiadając na zdobytych laurach, zorganizowała w 2014r. kolejne, 2-dniowe warsztaty ze znanym edukatorem perkusyjnym, J.P. Bouvetem, absolwentem prestiżowego Berklee College of Music, zwycięzcy Guitar Center Drum Off oraz Roland National V-Drums Competition, a także jednego z nauczycieli znanego edukacyjnego trio (obok Matta Halpnera i Mike Johnstona).

A gdyby tej nauki było jeszcze mało, w 2013 roku uczestniczyła również w polskiej klinice perkusyjnej innej światowej gwiazdy perkusji, Aarona Spearsa (Usher) w Grodzisku Mazowieckim, zaś w 2014r. w kolejnym słynnym projekcie Thomasa Langa - corocznym, 5-dniowym obozie edukacyjnym "Big Drum Bonanza" odbywającym się w Kalifornii, podczas których wykładowcami kursantów przybyłych ze wszystkich stron świata byli w tej edycji również: Chris Coleman, Matt Garstka, Gergo Borlai, Aquiles Priester i Derrek Rody. Ponadto, prócz samej nauki tam Agnieszka miała również okazję zwiedzić fabrykę DW i studio popularnego kanału "Drum Channel", a także spotkać się z ich właścicielami - Donem Lombardim i Johnem Goodem.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć również o tym, że oprócz czasu przenaczonego na grę w zawodzie perkusisty oraz na rozwijanie swoich umiejętności, Agnieszka jest również założycielką, Matką Dyrektorką i jednym z wykładowców w warszawskiej szkole perkusyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych o nazwie "Drum Academy", która ma swoje filie w Wilanowie, na Usynowie, Pradze oraz w podwarszawskim Józefosławiu i charakteryzuje się tym, że prócz zwykłych zajęć, regularnie gości na warszatach także różnych znanych perkusistów. W 2014r. została ona nawet doceniona w plebiscycie I edycji Polskich Nagród Perkusyjnych portalu "Beat It" i magazynu "Perkusista", w którym otrzymała nagrodę Eugeniusza dla Najlepszej Szkoły.


Konfiguracja zestawu:
DW Collector's Standard Shells - Black Ice FinishPly / Chrome Hardware

10''x8" tom
12''x9" tom
14''x12" tom
 22''x18" bass drum
14''x5" Collector's Edge Snare

Hardware DW 9000 Series.


facebook
 
linia
 
 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2023 All rights reserved.